ویزای توریستی کانادا ویزای توریستی کانادا

ثبت آنلاین اطلاعات

ثبت آنلاین اطلاعات

اطلاعات خود را روی سایت من و سفر ثبت کنید.
ارسال مدارک

ارسال مدارک

مدارک خود را برای ما ارسال کنید.
دریافت خدمات

دریافت خدمات

خدمات را از من و سفر دریافت کنید.
کانادا
برای شهروندان
ایران

ویزای تجاری

Business visa

نیاز دارد

ویزای توریستی

Tourist visa

نیاز دارد

ویزای کار

Work visa

نیاز دارد
speaker
متقاضیان ویزای توریستی کانادا برای ارائه درخواست ویزای کانادای خود، می‌توانند به دفاتر وک در کشورهای اطراف ایران مثل امارات، ترکیه، گرجستان و ارمنستان مراجعه کنند.
کشور کانادا برای شهروندان ایران نیاز به ویزا دارد.
  • برای دریافت ویزای توریستی کانادا، ابتدا درخواست الکترونیک ثبت می شود سپس به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه بابت انگشت نگاری مراجعه می کنید درصورت تایید ویزا باید پاسپورت را برای الصاق لیبل ویزا به آن یه سفارت مذکور پیکاپ کنید که هزینه پیکاپ پاسپورت 70 دلار آمریکا می‌ باشد که به عهده مسافر است.
  • ویزای توریستی کانادا چند بار ورود است و محدودیت ورود ندارد.
  • با داشتن ویزای توریستی کانادا از تمامی مرزرها زمینی و هوایی می توانید وارد خاک کانادا شوید.
  • با هر بار ورود به خاک کانادا می توانید تا 6 ماه اقامت داشته باشید به شرط آنکه ویزای شما اعتبار داشته باشد.
  • پس از 6 ماه اقامت در کانادا کافیست تنها چند ساعت از کانادا خارج شوید تا بتوانید مجدد 6 ماه دیگر در این کشور زیبا اقامت داشته باشید.
  • با ویزای توریستی کانادا می توانید به کشورهای: مکزیک، کوبا، دومینیکن، کاستاریکا، پاناما، مراکش، عمان و آنتیگوا و انگلیس(برای ترانزیت نه اقامت) سفر کنید.
  • بهتر است برای ویزای توریستی کانادا با پاسپورت جدید اقدام کنید زیرا اعتبار ویزا به اعتبار پاسپورت وابسته است، اگر پاسپورت شما 2 سال اعتبار داشته باشد اعتبار ویزای شما نیز 2 سال خواهد بود.
  • سابقه سفر متقاضی برای دولت کانادا بسیار مهم است و افرادی که حداقل 2 ویزای شنگن دارند شانس بیشتری برای دریافت ویزای توریستی کانادا خواهند داشت.
  • در صورت ریجکتی ویزا می ‌توانید به ریجکت شدن ویزای خود اعتراض کنید تا افسران ویزای کانادا پرونده شما را مجدد بررسی کنند، ما شما را در این راه کمک خواهیم کرد.

مدارک مورد نیاز

در مورد مدارک ویزای توریستی کانادا، به یاد داشته باشید: 1- اگر صاحب شرکت خصوصی هستید، گواهی بانکی شرکت از 6 ماه گذشتهیا همان تراکنش مالی شرکتتان را باید ارائه دهید. 2- اگر دانشجو هستید، باید یک نامه رسمی از محل تحصیل خود ارائه دهید که نشان دهنده ثبت نام شما برای ترم آینده باشد. 3- تمام مدارک فارسی باید ترجمه رسمی به زبان انگلیسی داشته باشند.
tick
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار
گذرنامه باید امضا شده و دارای بیش از شش ماه اعتبار از تاریخ شروع سفر باشد. دقت کنید حتما دو صفحه خالی متوالی در گذرنامه وجود داشته باشد.
tick
تکمیل فرم درخواست ویزا
این فرم توسط ما ارائه می‌شود.
tick
رزرو هتل
رزرو هتل بر مبنای برنامه سفر لازم است.
tick
ارائه اظهارنامه مالیاتی (ITR)
برای سال گذشته
tick
ترجمه شناسنامه (ترجمه رسمی انگلیسی)
تمام صفحات باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و مهر دارالترجمه رسمی داشته باشد. ترجمه‌های رسمی به همراه کپی از اصل شناسنامه ارائه می‌شوند.
tick
بیانیه بانکی
tick
ترجمه انگلیسی گواهی فعالیت
1- مشاغل دولتی: گواهی اشتغال با ذکر مدت همکاری شخص، سمت، میزان حقوق دریافتی، کارت پرسنلی، حکم کارگزینی و فیش حقوقی سه ماه آخر دارای مهر شرکت، سابقه بیمه یا لیست سه ماه آخر بیمه دارای مهر تامین اجتماعی، قرارداد کاری با برگه مرخصی از محل کار که تاریخ شروع و پایان مرخصی ذکر و موافقت شده است. *** 2- کارمندان شرکت های خصوصی: گواهی اشتغال با ذکر همکاری شخص، سمت، میزان حقوق دریافتی، سابقه بیمه یا لیست سه ماه آخر بیمه دارای مهر تامین اجتماعی، قرارداد کاری با برگه مرخصی از محل کار که تاریخ شروع و پایان مرخصی ذکر و موافقت شده است. *** 3- مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره: روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات، آخرین فیش پرداخت مالیات، لیست بیمه سه ماه آخر پرسنل. *** 4- مشاغل آزاد: کارت عضویت اتحادیه جواز کسب، آخرین فیش پرداخت مالیات، کارت مباشرت. *** 5- بازنشستگان: کارت بازنشستگی، حکم بازنشستگی و فیش حقوقی سه ماه آخر. *** 6- دانشجویان و دانش آموزان: کارت دانشجویی، گواهی اشتغال به تحصیل دارای مهر آموزشگاه، (دانش آموزانی که قصد سفر در طول ترم تحصیلی دارند موظف به ارائه رضاینامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر میباشند). *** 7- وکلا: کارت عضویت کانون وکلا و پروانه وکالت.*** 8- مهندسان: کارت نظام مهندسی، پروانه فعالیت و پروانه ساختمان. *** 9- پزشکان: کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه مطب، پروانه دائم، آخرین فیش پرداخت مالیات و لیست بیمه پرسنل سه ماه آخر.
tick
سند ازدواج
tick
گواهی فعالیت در ایران (به زبان انگلیسی)
با توجه به نوع فعالیت باید یکی از موارد: گواهی اشتغال به کار، گواهی اشتغال به تحصیل یا جواز کسب و کار ارائه شود. این گواهی می‌تواند مستقیما به زبان انگلیسی نوشته شود، در غیر اینصورت ارائه ترجمه رسمی از آن الزامی است.
tick
گردش حساب چهار ماه اخیر
tick
گواهی تمکن مالی (100 میلیون تومان)
گواهی تمکن مالی برای هر نفر حداقل 100 میلیون تومان می باشد و باید به زبان انگلیسی از بانک دریافت شود، توجه داشته باید که مبلغ درج شده در این گواهی باید به دلار یا یورو مشخص شده باشد.
tick
بیمه مسافرتی 10 هزار یورویی با پوشش کرونا
بیمه باید هزینه‌های احتمالی شامل هزینه بازگشت به ایران، مراقبت‌های پزشکی و هزینه‌های محتمل درمانی و بیمارستانی را تا سقف 10,000یورو پوشش دهد.
tick
ترجمه کارت ملی
tick
ترجمه سوابق بازنشستگی
tick
اصل گذرنامه امضا شده با شش ماه اعتبار از پایان سفر
tick
کپی تمام صفحات استفاده شده گذرنامه قبلی
tick
سوابق بیمه تامین اجتماعی + ترجمه
tick
اصل کارت معافیت یا پایان خدمت + ترجمه رسمی
tick
تمکن مالی حداقل 400 میلیون تومان
tick
رضایت نامه محضری(اصل+ ترجمه)
tick
گواهی اشتغال به کار
tick
گواهی اشتغال به تحصیل
tick
فیش حقوقی
فیش حقوقی سه ماه اخیر
tick
ترجمه سند ملکی
می‌خواهم PDF چک لیست مدارک را دانلود کنم: دانلود چک لیست

توجه داشته باشید که

توریستی به این معناست که توریستی به این معناست که فرد با هدف گردشگری وارد کشور کانادا می‌شود؛ بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد.
مدت اعتبار ویزایی که برای کانادا صادر خواهد شد برابر با اعتبار پاسپورت است.
پیشنهاد می‌کنیم که حداکثر 5 ماه قبل از سفر خود برای ویزای کانادا اقدام کنید و توجه داشته باشید که نیاز به وقت قبلی سفارت دارد.
مدت زمان بررسی ویزای کشور کانادا، 2 هفته تا 3 ماه است.

درخواست ویزا

شما می توانید از طریق لینک خرید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا با من و سفر تماس بگیرید و پس از تکمیل مراحل و مدارک ویزای کشور کانادا به صورت حضوری درخواست خود را ارائه دهید.

قیمت ویزای توریستی کانادا برای شهروندان ایران

نوع ویزا مدت اعتبار ویزا مدت اخذ ویزا قیمت
توریستی
question
توریستی به این معناست که فرد با هدف گردشگری وارد کشور کانادا می‌شود؛ بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد
برابر با اعتبار پاسپورت
2 هفته تا 3 ماه
از 600 $
برای خرید اقدام کنید.
سفارش آنلاین

مشخصات ویزا

در این بخش، می‌توانید با اطلاعات آمده در ویزای کانادا بیشتر آشنا شوید.
ویزای توریستی کانادا
3- تاریخ صدور ویزا (فرمت ممکن است با MM-DD-YYYY متفاوت باشد)
5-شماره گذرنامه مسافر
11-تعداد بار مجاز ورود به کشور
13-کنسولگری که ویزا را صادر کرده است.
16-تاریخ انقضا ویزا
18-نوع ویزا