ویزای توریستی کوبا ویزای توریستی کوبا

ثبت آنلاین اطلاعات

ثبت آنلاین اطلاعات

اطلاعات خود را روی سایت من و سفر ثبت کنید.
ارسال مدارک

ارسال مدارک

مدارک خود را برای ما ارسال کنید.
دریافت خدمات

دریافت خدمات

خدمات را از من و سفر دریافت کنید.
کوبا
برای شهروندان
ایران

ویزای تجاری

Business visa

نیاز دارد

ویزای ترانزیت Transit Visa

نیاز دارد

ویزای توریستی

Tourist visa

نیاز دارد

ویزای کار

Work visa

نیاز دارد
speaker
ویزای کوبا به‌صورت لیبل در پاسپورت شما ثبت نمی‌شود، این ویزا یکبار ورود بوده و دارنده آن اجازه اقامت تا 30 روز در این کشور را خواهد داشت. توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای کشور کوبا نیاز به حضور در سفارت و انجام مصاحبه حضوری می‌باشد.
کشور کوبا برای شهروندان ایران نیاز به ویزا دارد.
اگر قصد سفر به کشور زیبای کوبا را دارید اولین قدم برای شما دریافت ویزای توریستی کوبا می‌باشد، برای این منظور کافی است مطالب زیر را بادقت مطالعه کنید، سپس مدارک خود را تکمیل و نسبت به دریافت ویزا از طریق "من و سفر" اقدام نمایید.

مدارک مورد نیاز

کلیه مدارک ذکرشده باید به‌صورت کامل توسط شما تهیه گردد و در صورت هرگونه نقص مدارک، به مدت 2 ماه ‌ پس از آن نمی‎توانید برای ویزای کوبا اقدام نمایید. کلیه ترجمه‌ها غیررسمی می‌باشد و نیاز به تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه ندارد، ولی می‌بایست دارای سربرگ مترجم رسمی باشد. گواهی اشتغال به کار می‎تواند مستقیما روی سربرگ شرکت یا شخص صادر شود. جهت ارائه مدارک باید حدود یک ماه قبل از تاریخ سفرتان برای دریافت ویزای کوبا اقدام کنید.
tick
عکس 4*3 سانتی‌متر و بیومتریک (دو قطعه)
عکس باید جدید و رنگی باشد. از روبرو با پس زمینه سفید گرفته شده و سر و شانه‌ها بطور کامل در تصویر مشخص باشند، هرگونه کلاه یا سرپوش مورد تائید نیست ولی اگر شال یا روسری بدلایل مذهبی به سر داشته باشید مشکلی ایجاد نخواهد کرد. اگر عینکی هستید توجه کنید شیشه عینکتان نور را برگشت ندهد. نکته دیگر در مورد عینک در عکس این است که عینک‌های دودی، رنگی و عینک‌های با فریم بزرگ مورد قبول نیستند.
tick
ترجمه شناسنامه (ترجمه رسمی انگلیسی)
تمام صفحات باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و مهر دارالترجمه رسمی داشته باشد. ترجمه‌های رسمی به همراه کپی از اصل شناسنامه ارائه می‌شوند.
tick
اسکن گذرنامه رنگی با شش ماه اعتبار ‏(صفحات ‏دوم ‏و ‏سوم)
اطلاعات هویتی گذرنامه در صفحات دوم و سوم توسط مرجع صادر کننده گذرنامه درج می‌شود (مشخصات بیومتریک صاحب گذرنامه در این صفحات ثبت شده است.) اعتبار گذرنامه از تاریخ شروع سفر باید بیشتر از شش ماه باشد.
tick
گواهی فعالیت در ایران (به زبان انگلیسی)
با توجه به نوع فعالیت باید یکی از موارد: گواهی اشتغال به کار، گواهی اشتغال به تحصیل یا جواز کسب و کار ارائه شود. این گواهی می‌تواند مستقیما به زبان انگلیسی نوشته شود، در غیر اینصورت ارائه ترجمه رسمی از آن الزامی است.
tick
رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما (قطعی شده)
tick
ترجمه کارت ملی (ترجمه ‏رسمی ‏انگلیسی)
ترجمه باید به زبان انگلیسی با مهر مترجم رسمی باشد.
tick
تعهدنامه محضری
عنوان این تعهدنامه باید به این شکل باشد: شخص موردنظر به عنوان گردشگر به کشور کوبا سفر نموده و در طول مدت اقامت خود هیچ اقدام و فعالیت غیر توریستی انجام نداده و پس از پایان مهلت ویزا کشور کوبا را ترک خواهد نمود. سپس این تعهدنامه باید به زبان انگلیسی یا اسپانیایی ترجمه گردیده و به همراه اصل نسخه فارسی تحویل داده شود. تعهد محضری خانواده‌ها می‌تواند به صورت گروهی باشد. در این‌صورت لازم است نام، نام خانوادگی،‌ شماره ملی و شماره پاسپورت کلیه اعضای خانواده در نامه تعهد درج شود.
tick
رزرو هتل
رزرو هتل بر مبنای برنامه سفر لازم است.
tick
بیمه مسافرتی 10 هزار یورویی با پوشش کرونا
بیمه باید هزینه‌های احتمالی شامل هزینه بازگشت به ایران، مراقبت‌های پزشکی و هزینه‌های محتمل درمانی و بیمارستانی را تا سقف 10,000یورو پوشش دهد.
tick
اسکن ویزاهای معتبر (ویزای شنگن، کانادا، آمریکا و انگلیس)
در صورت وجود
tick
ترجمه سند ملکی به نام شخص متقاضی
در صورتی که مسافر سند ملکی نداشته باشد خللی در دریافت ویزا ایجاد نمی‌شود، اما در صورت وجود، ارائه آن روند دریافت ویزا را مطمئن‌تر خواهد کرد.
tick
اصل گذرنامه امضا شده با شش ماه اعتبار از پایان سفر
tick
گواهی تمکن مالی 150 میلیون تومان
tick
گواهی اشتغال به کار
tick
گواهی اشتغال به تحصیل
tick
اسکن گردش حساب بانکی یک ماه آخر
می‌خواهم PDF چک لیست مدارک را دانلود کنم: دانلود چک لیست

توجه داشته باشید که

توریستی به این معناست که فرد با هدف گردشگری وارد کشور کوبا می‌شود؛ بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد..
مدت اعتبار ویزایی که برای کوبا صادر خواهد شد 3 ماه است.
پیشنهاد می‌کنیم که حداکثر 30 قبل از سفر خود برای ویزای کوبا اقدام کنید و توجه داشته باشید که نیاز به وقت قبلی سفارت دارد.
مدت زمان بررسی ویزای کشور کوبا، یک هفته است.

درخواست ویزا

شما می توانید از طریق لینک خرید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا با من و سفر تماس بگیرید و پس از تکمیل مراحل و مدارک ویزای کشور کوبا به صورت حضوری درخواست خود را ارائه دهید.

سوالات متداول برای ویزای کشور کوبا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کوبا، به چه زبانی باید ترجمه شوند؟
+-
مدارک مورد نیاز برای ویزای کوبا را می‌توان به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی ترجمه نمود.
چند روز پس از رد (ریجکت) شدن ویزای توریستی کوبا، مجددا می‌توان درخواست اخذ ویزای توریستی کوبا را ارسال نمود؟
+-
تا 3 ماه پس از رد شدن ویزا می‌توان درخواست ویزای توریستی کوبا را به سفارت ارسال نمود. توجه داشته باشید که اغلب ویزاهای ریجکتی به دلیل نقص مدارک هستند. پیش از ارسال درخواست ویزا حتما با کارشناسان من و سفر برای تکمیل بودن مدارک خود تماس بگیرید.
آیا ویزای توریستی کوبا قابل تمدید است؟
+-
بله، ویزای توریستی کوبا یک ماه اعتبار داشته و در هنگام پایان اعتبار، می‌توانید مجددا برای یک ماه دیگر درخواست تمدید ویزا را شخصا ارسال نمایید.
آیا امکان اخذ ویزای ترانزیت کوبا به صورت فوری فراهم است؟
+-
بله، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و هزینه ویزای ترانزیت فوری کوبا با کارشناسان من و سفر در تماس باشید.

قیمت ویزای توریستی کوبا برای شهروندان ایران

نوع ویزا مدت اعتبار ویزا مدت اخذ ویزا قیمت
توریستی
question
فرد با هدف گردشگری وارد کشور کوبا می‌شود؛ بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد.
3 ماه
یک هفته
از 65 €
برای خرید اقدام کنید.
سفارش آنلاین

مشخصات ویزا

در این بخش، می‌توانید با اطلاعات آمده در ویزای کوبا بیشتر آشنا شوید.
ویزای توریستی کوبا
5-شماره گذرنامه مسافر
6-تاریخ تولد دارنده گذرنامه (فرمت ممکن است متفاوت از MM-DD-YYYY باشد).
8-تابعیت مسافر